K-Culture Hub Modern Studio Near Konkuk Stn

  • 20 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το K-Culture Hub Modern Studio Near Konkuk Stn Σεούλ 20 τ.μ. Απέχει 3 χλμ. από το Πάρκο Dosan και περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Konkuk Univ. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το K-Culture Hub Modern Studio Near Konkuk Stn διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Αυτό το κατάλυμα έχει κουζίνα εξοπλισμένη με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη.

Το διαμέρισμα απέχει 7 χλμ. από το Μουσείο Τέχνης Leeum Samsung, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Μεγάλο Παιδικό Πάρκο απέχει περίπου 20 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα. Ο σταθμός λεωφορείων Geondae βρίσκεται σε απόσταση μόλις 300 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near K-Culture Hub Modern Studio Near Konkuk Stn Σεούλ
Konkuk Pure Stay
Τιμή μόνο για κινητά

Konkuk Pure Stay

9.2
Άριστο 22 σχόλια
65 μ από το κατάλυμα
J House 2Room 2Bed Konkuk Univ Station 3Min
Τιμή μόνο για κινητά

J House 2Room 2Bed Konkuk Univ Station 3Min

174 μ από το κατάλυμα
Sistay
Τιμή μόνο για κινητά

Sistay

10
Εξαιρετικό 4 σχόλια
185 μ από το κατάλυμα
USD 145 USD 131
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Σεούλ Γκίμπο Αεροδρόμιο
    32 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Seoul Station
    9 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • 24ωρη ασφάλεια
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Ποτό καλωσορίσματος

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
    • Νεροχύτης στο δωμάτιο

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Υποαλλεργικά δωμάτια
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: από 08:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας2188803590
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το K-Culture Hub Modern Studio Near Konkuk Stn;
      Το K-Culture Hub Modern Studio Near Konkuk Stn βρίσκεται κοντά σε Common Ground.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το K-Culture Hub Modern Studio Near Konkuk Stn;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το K-Culture Hub Modern Studio Near Konkuk Stn περιλαμβάνουν Καζίνο Seven Luck Casino Seoul Gangnam Branch, Δάσος της ΣεούΛ καθώς και Εμπορικό Κέντρο Lotte World Mall.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το K-Culture Hub Modern Studio Near Konkuk Stn;
      Η τιμή κράτησης στο το K-Culture Hub Modern Studio Near Konkuk Stn θα είναι 54$.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Goheung Sundae Soup και Dunkin Donut Konkuk University Star City Young Zone Store και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο αυτό το διαμέρισμα;
      Όχι, στο αυτό το διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι το K-Culture Hub Modern Studio Near Konkuk Stn;
      Η έκταση του το K-Culture Hub Modern Studio Near Konkuk Stn αποτελεί 20 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Σεούλ Γκίμπο Αεροδρόμιο
    32 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Seoul Station
    9 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    K-Culture Hub Modern Studio Near Konkuk Stn Σεούλ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο